Up Coming Movie Trailers
Tuesday, 11 August 2020
1,135 Views
මේ වනවිට රූපගත කිරිම් කටයුතු අත්හැර දමා තිබෙන සුපිරි දකුණු ඉන්දීය චිත්‍රපටයක්...
Thursday, 23 July 2020
1,341 Views
‘බාහුබලී’ චිත්‍රපට හරහා අතිශය ජනප්‍රියත්වයට පත් වූ තෙළෙඟු සිනමා නළු ප්‍රභාස්...
Monday, 06 July 2020
1,231 Views
ගෝලීය වසංගතයක් වන ‘කොවිඩ් 19’ වෛයිරසය හේතුවෙන් දකුණු ඉන්දීය තමිල්නාඩු ප්‍රාන්තය...
Thursday, 18 June 2020
1,329 Views
සුපිරි චිත්‍රපටයක් ලෙස සැළකොන ‘වොන්ඩර් වුමන්’ චිත්‍රපට මාලාවේ අලුත්ම...
Tuesday, 26 May 2020
2,787 Views
බොලිවුඩ් සිනමාවට යොවුන් රංගන ශිල්පිනියන් හදුන්වා දෙන නළුවෙකු ලෙස ප්‍රසිද්ධියට...
Thursday, 14 May 2020
1,537 Views
ජනප්‍රිය බොලිවුඩ් සිනමා නළු ආක්ෂේ කුමාර්ගේ බොලිවුඩ් චිත්‍රපට තුනක් ලබන වසරේ...
Wednesday, 11 March 2020
3,017 Views
ඇමෙරිකානු ඩොලර් බිලියනකට 3කට වඩා වැඩි ආදායමක් උපයාගත් ‘Jurassic World’ පළමු හා දෙවැනි...
Wednesday, 04 March 2020
2,258 Views
හොලිවුඩයේ සිටින දක්ෂතම සිනමා නළුවෙකු වන වින් ඩිසල් පෙනී සිටින අලුත්ම චිත්‍රපටයක්...
Friday, 28 February 2020
2,442 Views
සුපිරි දකුණු ඉන්දීය නළු රජිණිකාන්ත්ගේ නවතම චිත්‍රපටය අන්නාත්තේ යනුවෙන් නම්...
Thursday, 27 February 2020
2,045 Views
බොලිවුඩ් චිත්‍රපට රංගනයක් සඳහා ඉහළ අය කිරීමක් සිදු කරන නිළියන් අතර සුවිශේෂි...
Friday, 21 February 2020
2,415 Views
පසුගිය වසරේ ඉහළ ආදායමක් උපයාගන්නට සමත් වූ සෝයා අක්තාර්ගේ ‘ Gully Boy’ චිත්‍රපටය...
Thursday, 30 January 2020
1,989 Views
මේ වසරේ මැද භාගයේදී ප්‍රදර්ශනය වීමට නියමිත ‘බාගි’ තුන්වැනි චිත්‍රපටය සඳහා...
Monday, 27 January 2020
1,111 Views
ප්‍රභු දේවා හා නවක නිළි නිවෙතා පිතුරාජ් රංගනයෙන් දායක වන ‘පොන් මාණික්කවේල්’...
Friday, 24 January 2020
1,166 Views
වර්තමානයේ බොලිවුඩයේ සිටින දක්ෂතම යොවුන් සිනමා නිළියක් ලෙස සාරා අලී ඛාන් හැඳින්වීමට...
Thursday, 23 January 2020
699 Views
බොලිවුඩයේ නැගී එන නළුවෙක් විදිහට හඳුන්වන්න පුළුවන් අයුෂ්මාන් කුරානා තවත් අලුත්...
Monday, 20 January 2020
761 Views
ඉන්දිය ක්‍රිකට් නායක විරාත් කෝලිගේ බිරිඳ මෙන්ම සුපිරි බොලිවුඩ් සිනමා නිළියක්...
Monday, 20 January 2020
583 Views
‘කැප්ටන් මාවල්’ චරිතය හරහා බොහෝ දෙනෙකු ආදරය දිනාගත් ‘ඔස්කා’ සම්මානලාභිනි...
Monday, 20 January 2020
549 Views
2018 වසරේ ජුනි මාසයේදී ප්‍රදර්ශනය වූ ‘විරේ ඩී වෙඩින්’ බොලිවුඩ් චිත්‍රපටයේ...
Tuesday, 14 January 2020
1,102 Views
ලොවක් වසඟයට ගත් ජුමාන්ජි චිත්‍රපට මාලාවේ තෙවැන්න ‘Jumanji: The Next Level’ චිත්‍රපටය...
Thursday, 09 January 2020
493 Views
සුපිරි හොලිවුඩ් සිනමා නළු විල් ස්මිත්, මේ වසරේ රංගනයෙන් දායක වන පළමු චිත්‍රපටය...
[1]      «      1   |   2   |   3      »      [9]
Hiru Tv Blog
වාතය මගින් කොරෝනා බෝ නොවන බවට විද්‍යාත්මක...
Hiru Tv Blog
කොරෝනා වෛරසය ලෝකයෙන් තුරන්වෙන නිශ්චිත...
Hiru Tv Blog
ඔබේ දරුවා සුරක්‍ෂිතද?   දරුවන් පිළිබඳව...
Hiru Tv Blog
දරු පැටියා පාසල් යන්න බෑ කියනවද? පෙර පාසල්...
Hiru Tv Blog
Thursday, 24 December 2020 - 12:31
Hiru Tv Blog 5,055 Views
අපේ උපතේදීම අපි සැවොම කිසියම් රුධිර වර්ගයකට...
Hiru Tv Blog
මම කැමති නෑ වෘත්තීය නළුවෙක් වෙන්න. එතකොට රඟපාන්නට ලැබෙන සෑම චරිතයක්ම කරන්න ඕනේ....
Hiru Tv Blog
“අහස් මාලිගා” නාට්‍යයේ රූගත කිරීම් එක්කයි මේ දවස්වල කාලය ගත කරන්නෙ. මගේ...
Hiru Tv Blog
කාවින්ද්‍යා අධිකාරි කිව්වම හැමෝම ඇයව දන්නේ ගායන ශිල්පිනියක් විදිහට. ඒ වගේම...
Hiru Tv Blog
CES 2021: ස්මාර්ට් මුහුණු ආවරණයක් ද ? විඩියෝ ගේම් නිෂ්පාදන සමාගමක් වන රේසර් විසින්...
Hiru Tv Blog
අන්තර්ජාලය ඔස්සේ මුදල් ගනුදෙනු කටයුතු සිදුකිරීමේදී, නියමිත ක්‍රමවේදයක් තිබේ....
Hiru Tv Blog
නියුරෝන මිලියන 100 කට වඩා වැඩි මොළයට සමාන ක්‍රියාකාරිත්වයක් සහිත පරිගණකයක් නිර්මාණය...
Friday, 18 June 2021
Hiru Tv Blog 852 Views
Friday, 18 June 2021
Hiru Tv Blog 377 Views
Friday, 18 June 2021
Hiru Tv Blog 322 Views
Friday, 18 June 2021
Hiru Tv Blog 253 Views
Friday, 18 June 2021
Hiru Tv Blog 277 Views
Friday, 18 June 2021
Hiru Tv Blog 224 Views
Friday, 18 June 2021
Hiru Tv Blog 209 Views
Friday, 18 June 2021
Hiru Tv Blog 224 Views
Top