Up Coming Movie Trailers
Thursday, 22 October 2020
174 Views
දශක දෙකකට අධික කාලයක් පුරා චිත්‍රපටි ක්ෂේත්‍රෙය් දැවැන්ත අවධානයකට ලක්වීමෙන්...
Monday, 19 October 2020
364 Views
නව යොවුන් පරපුරේ ආදරය  දින ගත් සුරූපි ගායිකාවක් තමයි සෙලිනා ගෝමස් කියන්නේ.සංගීත...
Wednesday, 14 October 2020
200 Views
ජෝන්ස් සහෝදරයින් කියන්නේ ලෝකයේ සිටින ජනප්‍රියතම මෙන්ම දක්ෂ සංගීත ක්ෂේත්‍රයේ...
Tuesday, 29 September 2020
409 Views
බොලිවුඩයේ සිටින දක්ෂතම මෙන්ම ජනප්‍රියතම නළුවෙක් තමයි ශාරුක් ඛාන් කියන්නේ....
Monday, 14 September 2020
486 Views
බොලිවුඩයේ ජනප්‍රියතම මෙන්ම ලෝකයේ වැඩිවශයෙන් කතාබහකට ලක්වෙන සරාගී චරිතයක්...
Tuesday, 11 August 2020
982 Views
මේ වනවිට රූපගත කිරිම් කටයුතු අත්හැර දමා තිබෙන සුපිරි දකුණු ඉන්දීය චිත්‍රපටයක්...
Thursday, 23 July 2020
1,197 Views
‘බාහුබලී’ චිත්‍රපට හරහා අතිශය ජනප්‍රියත්වයට පත් වූ තෙළෙඟු සිනමා නළු ප්‍රභාස්...
Monday, 06 July 2020
1,116 Views
ගෝලීය වසංගතයක් වන ‘කොවිඩ් 19’ වෛයිරසය හේතුවෙන් දකුණු ඉන්දීය තමිල්නාඩු ප්‍රාන්තය...
Thursday, 18 June 2020
1,205 Views
සුපිරි චිත්‍රපටයක් ලෙස සැළකොන ‘වොන්ඩර් වුමන්’ චිත්‍රපට මාලාවේ අලුත්ම...
Tuesday, 26 May 2020
2,583 Views
බොලිවුඩ් සිනමාවට යොවුන් රංගන ශිල්පිනියන් හදුන්වා දෙන නළුවෙකු ලෙස ප්‍රසිද්ධියට...
Thursday, 14 May 2020
1,385 Views
ජනප්‍රිය බොලිවුඩ් සිනමා නළු ආක්ෂේ කුමාර්ගේ බොලිවුඩ් චිත්‍රපට තුනක් ලබන වසරේ...
Wednesday, 11 March 2020
2,838 Views
ඇමෙරිකානු ඩොලර් බිලියනකට 3කට වඩා වැඩි ආදායමක් උපයාගත් ‘Jurassic World’ පළමු හා දෙවැනි...
Wednesday, 04 March 2020
2,040 Views
හොලිවුඩයේ සිටින දක්ෂතම සිනමා නළුවෙකු වන වින් ඩිසල් පෙනී සිටින අලුත්ම චිත්‍රපටයක්...
Friday, 28 February 2020
2,226 Views
සුපිරි දකුණු ඉන්දීය නළු රජිණිකාන්ත්ගේ නවතම චිත්‍රපටය අන්නාත්තේ යනුවෙන් නම්...
Thursday, 27 February 2020
1,760 Views
බොලිවුඩ් චිත්‍රපට රංගනයක් සඳහා ඉහළ අය කිරීමක් සිදු කරන නිළියන් අතර සුවිශේෂි...
Friday, 21 February 2020
2,127 Views
පසුගිය වසරේ ඉහළ ආදායමක් උපයාගන්නට සමත් වූ සෝයා අක්තාර්ගේ ‘ Gully Boy’ චිත්‍රපටය...
Thursday, 30 January 2020
1,775 Views
මේ වසරේ මැද භාගයේදී ප්‍රදර්ශනය වීමට නියමිත ‘බාගි’ තුන්වැනි චිත්‍රපටය සඳහා...
Monday, 27 January 2020
981 Views
ප්‍රභු දේවා හා නවක නිළි නිවෙතා පිතුරාජ් රංගනයෙන් දායක වන ‘පොන් මාණික්කවේල්’...
Friday, 24 January 2020
1,032 Views
වර්තමානයේ බොලිවුඩයේ සිටින දක්ෂතම යොවුන් සිනමා නිළියක් ලෙස සාරා අලී ඛාන් හැඳින්වීමට...
Thursday, 23 January 2020
551 Views
බොලිවුඩයේ නැගී එන නළුවෙක් විදිහට හඳුන්වන්න පුළුවන් අයුෂ්මාන් කුරානා තවත් අලුත්...
1   |   2   |   3      »      [8]
Hiru Tv Blog
ඔබ කැළඹිල්ලෙන් ද? විඩාවෙන් ද? ආතතියෙන්...
Hiru Tv Blog
අප ආහාර ගන්නේ නීරෝගීව ජීවත්වීම සඳහාය. එම...
Hiru Tv Blog
Monday, 10 August 2020 - 10:26
Hiru Tv Blog 3,654 Views
තෙල් සහ මේදය අපේ ශරීරයට අත්‍යවශ්‍ය ආහාර...
Hiru Tv Blog
ඔබ සුන්දරත්වය රැකගැනීමට කෙතරම් සත්කාර...
Hiru Tv Blog
Thursday, 23 July 2020 - 11:13
Hiru Tv Blog 3,430 Views
සුන්දර පැහැපත් සමක් ලබාගැනීම සඳහා ස්වාභාවික...
Hiru Tv Blog
නදීර නෝනිස් ගායකයෙක් විදිහට ජනප්‍රිය වෙන්න කලින් ඔක්ටපෑඩ් වාදකයෙක් විදිහට...
Hiru Tv Blog
රිතික් රොෂාන් මුම්බායි හි මුහුදට මුහුණලා ඇති මහල් නිවාස කිහිපයක් මිලදී ගෙන...
Hiru Tv Blog
ප්‍රසංග වේදිකාවේ තම මියුරු ගායන හැකියාවෙන්ම  මෙන්ම සරාගී නර්තන හැකියාව නිසාවෙත්ම...
Hiru Tv Blog
ඇසට සම්බන්ධ කළ කාචයක් මගින් විවිධ තොරතුරු විශේෂ තිරයක් නැතිව බලා ගන්නට පුළුවන්...
Hiru Tv Blog
රොබට් ඩවුනි ජූනියර් කාගේත් ආදරයට පාත්‍ර වූයේ ටෝනී ස්ටාර්ක් හෙවත් අයන් මෑන්ගේ...
Hiru Tv Blog
ඇමරිකාවේ Federal Trade Commission විසින් කල පරීක්ෂණයකට අනුව Youtube පරිශීලනය කරන දරුවන්ගේ දත්ත...
Top