Entertainment
Monday, 13 September 2021
748 Views
ජනප්‍රිය තරු යුවළක් වන රොෂාන් පිලපිටිය හා රිද්මා පිලපිටිය කැදැල්ලේ ආදරණීය...
Saturday, 24 July 2021
5,698 Views
වෙනස් චරිත නිරූපණයෙන් ප්‍රේක්ෂකයන්ගේ ආදරය දිනාගත් රංගන ශිල්පිනියක් තමයි වොල්ගා...
Friday, 09 July 2021
5,336 Views
ආදරයට වයසක්, රූපයක්, ජාති භේදයක් බලපාන්නේ නැති නම් වෙන මොනවා බලපෑවත් වැඩක් නැහැ....
Thursday, 08 July 2021
4,083 Views
මම කැමති නෑ වෘත්තීය නළුවෙක් වෙන්න. එතකොට රඟපාන්නට ලැබෙන සෑම චරිතයක්ම කරන්න ඕනේ....
Tuesday, 06 July 2021
3,620 Views
“අහස් මාලිගා” නාට්‍යයේ රූගත කිරීම් එක්කයි මේ දවස්වල කාලය ගත කරන්නෙ. මගේ...
Monday, 21 June 2021
3,935 Views
කාවින්ද්‍යා අධිකාරි කිව්වම හැමෝම ඇයව දන්නේ ගායන ශිල්පිනියක් විදිහට. ඒ වගේම...
Thursday, 20 May 2021
2,778 Views
සම්බුද්ධ තෙමඟුල සිදු වූ වෙසක් පුන් පොහෝ දිනය ලබන 26 වනදාට යෙදී තිබෙනවා. මීට පෙර...
Tuesday, 11 May 2021
3,127 Views
බුවනි චාපා දියලගොඩ කියන්නේ නිතරම දකින්න ලැබෙන රංගන ශිල්පිණියක් නෙමෙයි. විවාහයත්...
Thursday, 06 May 2021
3,141 Views
හිරු ස්ටාර් සුපිරි තරුව උදාර කෞෂල්‍යය කියන්නේ අද වෙද්දි මුළු රටම දන්න හඳුනන...
Friday, 30 April 2021
2,350 Views
“මම මේ කතා කරන්නේ ලිංගික ජීවිතේ ගැන නෙමෙයි, ලිංගිකත්වයත් අවශ්‍යයි..!”“හැබැයි...
Tuesday, 27 April 2021
2,135 Views
නිරන්තරයෙන්ම විවිධ විලාසිතා එක්ක කැමරාව ඉදිරියට එන ටීනා ෂනෙල්ගේ අලුත්ම ඡායාරූප...
Tuesday, 20 April 2021
1,187 Views
සමිතා මුදුන්කොටුව කියන්නේ කවුරුත් දැන අඳුනන චරිතයක්. ගායන ශිල්පිනියක් විදිහට...
Monday, 19 April 2021
1,080 Views
අලුත් අවුරුද්දට හැමෝම අලුත් වෙද්දී රංගන ශිල්පී රොෂාන් පිලපිටිය වගේම ඔහුගේ බිරිඳ...
Monday, 12 April 2021
874 Views
අලුත් අමුත්තන් දෙදෙනාත් එකතු වූ ප්‍රියසාද් පවුලේ අවුරුදු තෑග්ග    ප්‍රියසාද්...
Friday, 09 April 2021
973 Views
“සමිතාගේ අතීතේ මට වැඩක් නෑ, මම මගේ බිරිඳයි ළමයි එක්ක බොහෝම සතුටින් මම ජීවත්...
Friday, 09 April 2021
4,552 Views
සමිතා මුදුන්කොටුව කියන්නේ කවුරුත් දැන අඳුනන චරිතයක්. ගායන ශිල්පිනියක් විදිහට...
Thursday, 08 April 2021
483 Views
“හුස්ම දැං නැවතියන් මට මහන්සි කිය හැකිද මහන්සි වුවත්....”සරාගී නිරූපණ ශිල්පිනියක්...
Wednesday, 07 April 2021
757 Views
වත්සලා දියලගොඩ කියන්නේ කාලයක් පුංචි තිරයේ නිරන්තරයෙන්ම දකින්න ලැබුණු චරිතයක්....
Tuesday, 06 April 2021
561 Views
උමයංගනා වික්‍රමසිංහ කියන්නේ පුංචි තිරයේ විවිධ චරිත මවන වැඩිපුර කලාත්මක නිර්මාණ...
Friday, 02 April 2021
494 Views
රොෂාන් රණවන කියන්නේ පුංචි තිරයේ වගේම රිදී තිරයෙනුත් ප්‍රේක්ෂකයන් අතරට ආපු...
1   |   2   |   3      »      [170]
Hiru Tv Blog
රතුවරකා අම්මලාට ඉතා වටිනා කෑමක්.   බොහෝ...
Hiru Tv Blog
වාතය මගින් කොරෝනා බෝ නොවන බවට විද්‍යාත්මක...
Hiru Tv Blog
කොරෝනා වෛරසය ලෝකයෙන් තුරන්වෙන නිශ්චිත...
Hiru Tv Blog
ඔබේ දරුවා සුරක්‍ෂිතද?   දරුවන් පිළිබඳව...
Hiru Tv Blog
දරු පැටියා පාසල් යන්න බෑ කියනවද? පෙර පාසල්...
Hiru Tv Blog
ආදරයට වයසක්, රූපයක්, ජාති භේදයක් බලපාන්නේ නැති නම් වෙන මොනවා බලපෑවත් වැඩක් නැහැ....
Hiru Tv Blog
මම කැමති නෑ වෘත්තීය නළුවෙක් වෙන්න. එතකොට රඟපාන්නට ලැබෙන සෑම චරිතයක්ම කරන්න ඕනේ....
Hiru Tv Blog
“අහස් මාලිගා” නාට්‍යයේ රූගත කිරීම් එක්කයි මේ දවස්වල කාලය ගත කරන්නෙ. මගේ...
Hiru Tv Blog
CES 2021: ස්මාර්ට් මුහුණු ආවරණයක් ද ? විඩියෝ ගේම් නිෂ්පාදන සමාගමක් වන රේසර් විසින්...
Hiru Tv Blog
අන්තර්ජාලය ඔස්සේ මුදල් ගනුදෙනු කටයුතු සිදුකිරීමේදී, නියමිත ක්‍රමවේදයක් තිබේ....
Hiru Tv Blog
නියුරෝන මිලියන 100 කට වඩා වැඩි මොළයට සමාන ක්‍රියාකාරිත්වයක් සහිත පරිගණකයක් නිර්මාණය...
Friday, 18 June 2021
Hiru Tv Blog 2,931 Views
Friday, 18 June 2021
Hiru Tv Blog 1,585 Views
Friday, 18 June 2021
Hiru Tv Blog 1,440 Views
Friday, 18 June 2021
Hiru Tv Blog 1,242 Views
Friday, 18 June 2021
Hiru Tv Blog 1,271 Views
Friday, 18 June 2021
Hiru Tv Blog 1,054 Views
Friday, 18 June 2021
Hiru Tv Blog 946 Views
Friday, 18 June 2021
Hiru Tv Blog 948 Views
Top