health
Thursday, 06 May 2021
1,134 Views
වාතය මගින් කොරෝනා බෝ නොවන බවට විද්‍යාත්මක නිගමනයක්..  
Wednesday, 28 April 2021
933 Views
කොරෝනා වෛරසය ලෝකයෙන් තුරන්වෙන නිශ්චිත දිනයක් ගැන අනාවැකියක් හෝ පළවී නොමැත....
Tuesday, 30 March 2021
1,172 Views
ඔබේ දරුවා සුරක්‍ෂිතද?   දරුවන් පිළිබඳව අප හද තුළ ඇත්තේ පිවිතුරු හැගීමකි. ශිෂ්ට...
Tuesday, 09 February 2021
3,039 Views
දරු පැටියා පාසල් යන්න බෑ කියනවද? පෙර පාසල් යන වයසේ පසුවන එසේත් නැතිනම් පාසලේ...
Thursday, 24 December 2020
4,385 Views
අපේ උපතේදීම අපි සැවොම කිසියම් රුධිර වර්ගයකට හිමිකම් කියනවා. ඔබ කවුරුත් අසා ඇති...
Monday, 21 December 2020
3,396 Views
කොවිඩ් 19 හමුවේ දේශීය ඖෂධ භාවිත කිරීම සහ වෛරසයෙන් ආරක්ෂාවීම පිළිබඳව බොහෝ දෙනා...
Friday, 04 December 2020
4,855 Views
අධික සීනි නැති, අධික ලූණු නැති, අධික තෙල් නැති නැවුම් එළවළු හා පලතුරු ඔබට ලබා ගන්න...
Tuesday, 17 November 2020
10,091 Views
බොහෝ දෙනා කස කසා ඇට යොදාගනු ලබන්නේ ආහාර වර්ග හා බීම වර්ගවල අලංකාරය සඳහාය. විශේෂයෙන්...
Wednesday, 04 November 2020
4,908 Views
"හෑන්ඩ් සැනිටයිසර්, නැතිනම්, දෑත් පිරිසිදුකාරක පිළිබඳ මෑත කාලයේ ලොව පුරා වැඩි...
Thursday, 15 October 2020
2,733 Views
ඔබ කැළඹිල්ලෙන් ද? විඩාවෙන් ද? ආතතියෙන් ද? නැතිනම් කඩා වැටීමක ද?අතීතයේ කිසිදාක...
Monday, 07 September 2020
3,829 Views
අප ආහාර ගන්නේ නීරෝගීව ජීවත්වීම සඳහාය. එම නීරෝගී බව තුළින් දිගු කාලයක් දිවි ගෙවීමටද...
Monday, 10 August 2020
5,074 Views
තෙල් සහ මේදය අපේ ශරීරයට අත්‍යවශ්‍ය ආහාර කොටසකි. නමුත් අද අසන්නට ලැබෙන බෝ නොවන...
Thursday, 30 July 2020
4,505 Views
ඔබ සුන්දරත්වය රැකගැනීමට කෙතරම් සත්කාර සිදුකළද නිසි අයුරින් සම මත ඇති මැරුණු...
Thursday, 23 July 2020
3,838 Views
සුන්දර පැහැපත් සමක් ලබාගැනීම සඳහා ස්වාභාවික මල් සත්කාර ඉතාම සුදුසුයි. ඒ නිසාම...
Tuesday, 21 July 2020
5,397 Views
අප කවුරුත් උත්සාහා ගන්නේ නීරෝගීව දිවි ගෙවීමටය. එසේ උත්සාහා කිරීමේදී අප අවධානය...
Tuesday, 21 July 2020
3,210 Views
ආඝාතය “Stroke” යනු මොළය තුළට නිසි රුධිර සංසරණයක් නොලැබීමෙන් මොළය තුළ ඇතිවන ක්‍ෂණික...
Wednesday, 08 July 2020
4,084 Views
උළුහාල් සත්කාරයඅවශ්‍ය ද්‍රව්‍ය-   උළුහාල් ස්වල්පයක්-  රෝස වතුර ස්වල්පයක්උළුහාල්...
Friday, 03 July 2020
3,281 Views
සුන්දර පැහැපත් සමක් මෙන්ම නිරෝගීමත් කෙස් කලඹක් හිමි කරගැනීම උදෙසා අප විවිධ...
Friday, 26 June 2020
3,089 Views
ස්වභාවික පානයක් වන තැඹිලි වතුරේ ඔබ නොදන්නා ගුණ ගණනාවක්ම තියෙනවා. මාස 7ක් 8ක් පුරා...
Tuesday, 23 June 2020
1,791 Views
රෝගවලින් ආරක්ෂාවීමට ප්‍රතිශක්තිකරණ පද්ධතිය අපට වැදගත් වෙනවා. එය නිරෝගීව තබාගෙන...
1   |   2   |   3      »      [42]
Hiru Tv Blog
වාතය මගින් කොරෝනා බෝ නොවන බවට විද්‍යාත්මක...
Hiru Tv Blog
කොරෝනා වෛරසය ලෝකයෙන් තුරන්වෙන නිශ්චිත...
Hiru Tv Blog
ඔබේ දරුවා සුරක්‍ෂිතද?   දරුවන් පිළිබඳව...
Hiru Tv Blog
දරු පැටියා පාසල් යන්න බෑ කියනවද? පෙර පාසල්...
Hiru Tv Blog
Thursday, 24 December 2020 - 12:31
Hiru Tv Blog 4,385 Views
අපේ උපතේදීම අපි සැවොම කිසියම් රුධිර වර්ගයකට...
Hiru Tv Blog
බුවනි චාපා දියලගොඩ කියන්නේ නිතරම දකින්න ලැබෙන රංගන ශිල්පිණියක් නෙමෙයි. විවාහයත්...
Hiru Tv Blog
හිරු ස්ටාර් සුපිරි තරුව උදාර කෞෂල්‍යය කියන්නේ අද වෙද්දි මුළු රටම දන්න හඳුනන...
Hiru Tv Blog
“මම මේ කතා කරන්නේ ලිංගික ජීවිතේ ගැන නෙමෙයි, ලිංගිකත්වයත් අවශ්‍යයි..!”“හැබැයි...
Hiru Tv Blog
CES 2021: ස්මාර්ට් මුහුණු ආවරණයක් ද ? විඩියෝ ගේම් නිෂ්පාදන සමාගමක් වන රේසර් විසින්...
Hiru Tv Blog
අන්තර්ජාලය ඔස්සේ මුදල් ගනුදෙනු කටයුතු සිදුකිරීමේදී, නියමිත ක්‍රමවේදයක් තිබේ....
Hiru Tv Blog
නියුරෝන මිලියන 100 කට වඩා වැඩි මොළයට සමාන ක්‍රියාකාරිත්වයක් සහිත පරිගණකයක් නිර්මාණය...
Friday, 18 June 2021
Hiru Tv Blog 45 Views
Friday, 18 June 2021
Hiru Tv Blog 44 Views
Friday, 18 June 2021
Hiru Tv Blog 30 Views
Friday, 18 June 2021
Hiru Tv Blog 33 Views
Friday, 18 June 2021
Hiru Tv Blog 35 Views
Friday, 18 June 2021
Hiru Tv Blog 34 Views
Friday, 18 June 2021
Hiru Tv Blog 26 Views
Friday, 18 June 2021
Hiru Tv Blog 34 Views
Top