Up Coming Movie Trailers
Monday, 30 September 2019
2,420 Views
ක්‍රියාදාම චිත්‍රපටයක් ලෙස නිර්මාණය කර ඇති ‘කාප්පන්’ දමිල චිත්‍රපටය පසුගිය...
Monday, 23 September 2019
1,406 Views
වසරකට එක් චිත්‍රපටයක් පමණක් රඟපාන නළුවෙකු ලෙස ප්‍රසිද්ධව සිටින රිතික් රෝෂන්...
Thursday, 19 September 2019
1,944 Views
‘බාහුබලි’ චිත්‍රපට තුළින් මුළු ලෝකයේම අවධානය දිනාගත් තෙළෙඟ නළු ප්‍රභාස්...
Thursday, 19 September 2019
846 Views
වර්තමානයේ බොලිවුඩයේ සිටින ජනප්‍රියතම යොවුන් නිළියන් අතරේ සුවිශේෂි තැනක් ආලියා...
Thursday, 05 September 2019
875 Views
ඉන්දියාවෙන් බිහිවු සුපිරිතම ක්‍රිකට් ක්‍රීඩකයන් අතර ඉදිරියෙන්ම සිටින මහේන්ද්‍ර...
Tuesday, 20 August 2019
2,403 Views
දකුණු ඉන්දිය නළුවෙකු ලෙස අදටත් බොහෝ ප්‍රේක්ෂකයන් පිරිසක් ආදරය කරන ජනප්‍රියතම...
Friday, 16 August 2019
1,164 Views
ප්‍රකට ගායන ශිල්පී ජෝර්ජ් මයිකල් මියයෑමට පෙර පටිගත කල ගීතයක් නොවැම්බර් මාසයේදී...
Monday, 12 August 2019
2,455 Views
මේ වසරේ තිරගත වූ චිත්‍රපට හතරක් මේ වනවිට ඇමෙරිකානු ඩොලර් බිලියනයක් ඉක්මවා ආදායමක්...
Wednesday, 07 August 2019
1,622 Views
ප්‍රශාන්ත් සිං අධ්‍යක්ෂණය කරන ‘ජබාරියා ජෝබි’ බොලිවුඩ් චිත්‍රපටය එළැඹෙන...
Tuesday, 06 August 2019
2,173 Views
බොලිවුඩ් චිත්‍රපට රැසක් අධ්‍යක්ෂණය කර ඇති ආනන්ද එල් රායි විසින් ඉදිරියේදී...
Friday, 02 August 2019
1,452 Views
2019 වසරේ ලොව පුරා ප්‍රදර්ශනයෙන් ඩොලර් බිලියනයක ආදායම් වාර්තා තැබූ සිව්වැනි ඩිස්නි...
Monday, 29 July 2019
849 Views
2021 වසරේ තවත් ‘තෝර්’ චිත්‍රපටයක් ප්‍රදර්ශනය කිරීමට ‘මාවල්’ චිත්‍රපට...
Friday, 26 July 2019
1,744 Views
පසුගිය වසරේ තිරගත වූ ‘සිරෝ’ චිත්‍රපටයෙන් පසුව දකින්නට නොලැබුණ සුපිරි බොලිවුඩ්...
Monday, 22 July 2019
2,001 Views
දෙමළ නළු විජේ සේතුපති ශ්‍රී ලංකාවේ හිටපු දඟ පන්දු යවන්නා වන මුත්තයියා මුරලිදරන්...
Monday, 15 July 2019
3,217 Views
ඉන්දීය සිනමා නිළියක් ලෙස ජනප්‍රියව ඇති සනි ලියොන් මේ දිනවල සිය අලුත්ම චිත්‍රපටයේ...
Friday, 12 July 2019
1,470 Views
තලාෂ්’ හා ‘ත්‍රි ඉඩියට්ස්’ චිත්‍රපට වල සිනමා පෙම්වතුන් බවට පත්වූ කරිනා...
Tuesday, 09 July 2019
1,383 Views
ලෝක සිනමා ඉතිහාසයේ වැඩිම ආදායම් ඉපැයූ චිත්‍රපටය ලෙස මේ වනවිට වාර්තා පිහිටුවා...
Wednesday, 03 July 2019
3,917 Views
90 දශකයේ සිනමා ලෝලීන් අතර අතිශය ජනප්‍රිය වූ ‘ටිප් ටිප් බර්සා පානි’ ගීතය ලබන...
Tuesday, 02 July 2019
1,112 Views
ඇවෙන්ජර්ස් චිත්‍රපට මාලාව, ‘ඇවෙන්ජර්ස් එන්ඞ්ගේම්’ චිත්‍රපටයෙන් අවසන්...
Thursday, 27 June 2019
579 Views
බෝනික්කන්, සෙල්ලම් කාර්, සුරතල් සතුන්ගේ හැඩ ගත් විවිධාකාර සෙල්ලම් බඩු ළමා ලෝකය...
[1]      «      2   |   3   |   4      »      [8]
Hiru Tv Blog
Monday, 10 August 2020 - 10:26
Hiru Tv Blog 288 Views
තෙල් සහ මේදය අපේ ශරීරයට අත්‍යවශ්‍ය ආහාර...
Hiru Tv Blog
ඔබ සුන්දරත්වය රැකගැනීමට කෙතරම් සත්කාර...
Hiru Tv Blog
Thursday, 23 July 2020 - 11:13
Hiru Tv Blog 1,386 Views
සුන්දර පැහැපත් සමක් ලබාගැනීම සඳහා ස්වාභාවික...
Hiru Tv Blog
අප කවුරුත් උත්සාහා ගන්නේ නීරෝගීව දිවි...
Hiru Tv Blog
ආඝාතය “Stroke” යනු මොළය තුළට නිසි රුධිර...
Hiru Tv Blog
බොලිවුඩ් සුපිරි නිළි ප්‍රියංකා චොප්රා සිය සැමියා නික් සමඟ ව්‍යායාම සිදු කරන...
Hiru Tv Blog
තාරුකා “මවක්” වී මේ මොහොතේ හැඟීම් මොන වගේද ගලා යන්නේ?කලින් ගෙවූ සරල සැහැල්ලූ...
Hiru Tv Blog
ජීවිතයේ බලාපොරොත්තු නොවුණු දෙයක් වුණේ. තාත්තා කියන්නේ පොඩි කාලේ ඉඳන් මගේ ජීවිතයේ...
Hiru Tv Blog
ඇසට සම්බන්ධ කළ කාචයක් මගින් විවිධ තොරතුරු විශේෂ තිරයක් නැතිව බලා ගන්නට පුළුවන්...
Hiru Tv Blog
රොබට් ඩවුනි ජූනියර් කාගේත් ආදරයට පාත්‍ර වූයේ ටෝනී ස්ටාර්ක් හෙවත් අයන් මෑන්ගේ...
Hiru Tv Blog
ඇමරිකාවේ Federal Trade Commission විසින් කල පරීක්ෂණයකට අනුව Youtube පරිශීලනය කරන දරුවන්ගේ දත්ත...
Top