Entertainment
Thursday, 18 March 2021
3,004 Views
කාගේත් ආදරය දිනාගත් ප්‍රවීණ රංගන ශිල්පිණී දිනක්ෂි ප්‍රියසාද් අද සිය 31වන...
Friday, 12 March 2021
9,035 Views
''කවුරුත් මගේ ජීවිතේ විනාශ කරන්න හොඳ නැති නිසා, මං තනියෙන් ඉන්නවා''“මම තනිකඩයි...!!”පියුමි...
Friday, 12 March 2021
7,047 Views
හැමෝම ආදරේ කරන රංගන ශිල්පිණි විනූ සිරිවර්ධනගේ උපන් දිනය පසුගිය දිනක යෙදී තිබුණා.ඇයට...
Wednesday, 10 March 2021
22,188 Views
විනූ සිරිවර්ධන කියලා කියන්නේ කෙටි කාලයකින් ප්‍රේක්ෂක ජනප්‍රියත්වයට පත් වූ...
Monday, 01 March 2021
13,902 Views
විනූ සිරිවර්ධන කියලා කියන්නේ කෙටි කාලයකින් ප්‍රේක්ෂක ජනප්‍රියත්වයට පත් වූ...
Monday, 15 February 2021
3,067 Views
සමනලී ෆොන්සේකා කියන්නේ නූතන පරපුරේ අති දක්ෂ රංගන ශිල්පිනියක් කිව්වොත් හරි.    මෑත...
Friday, 12 February 2021
1,438 Views
සිංහල සිනමාවේ අසහාය ගායන ශිල්පී එච්.ආර්. ජෝතිපාලයන්ගේ අසූ පස් වැනි ජන්ම දිනය...
Thursday, 11 February 2021
1,345 Views
පෙබරවාරි 14 වන දා කාගේත් කථා බහට ලක්වූ දිනයකි.එනම් එදින වැලන්ටයින් දිනය නැතිනම්...
Tuesday, 09 February 2021
2,492 Views
රොෂාන් රණවන කියන්නේ පුංචි තිරයේ වගේම රිදී තිරයෙනුත් ප්‍රේක්ෂකයන් අතරට ආපු...
Monday, 08 February 2021
790 Views
"එහෙම පීඩනයට පත් වුණාම පවුල් ජීවිතය පවා එපා වෙනවා...""එයා හරිම සංවේදියි, ඒ සංවේදීකම...
Sunday, 07 February 2021
373 Views
හරි කෙනෙක් එක්ක හොඳ වැඩක් කරන්න ඕනෑ...   මට නම් ඒ ගැන හිතාගන්න බැහැ....   ප්‍රියසාද් ...
Wednesday, 03 February 2021
641 Views
ප්‍රවීණ රංගන ශිල්පී සාරංග දිසාසේකර පසුගිය දිනක සිය උපන්දිනය සැමරනු ලැබුවා....
Tuesday, 02 February 2021
933 Views
ඩිස්නි රාජපක්ෂ කියලා කියන්නේ, ඉතා කෙටි කාලයක් තුළ තරුණ සිත් වසඟ කරගත් නිළියක්...
Monday, 01 February 2021
522 Views
සජිවි රියැලිටි ටෙලිවිෂන්කරණය නිර්වචනය කළ මෙරට ප්‍රථම සහ එකම සජීවී රියැලිටි...
Saturday, 30 January 2021
1,104 Views
ගායන ශිල්පී සුරේන්ද්‍ර පෙරේරා කියන්නේ, ජෝති හඬින් ගී ගයමින් කාගෙත් ආදරය දිනාගත්තූ...
Friday, 29 January 2021
8,417 Views
ප්‍රවීණ ගායන ශිල්පී වික්ටර් රත්නායකයන්ගේ ආදරණීය බිරිඳ වන, හෂිනි රත්නායකගේ...
Thursday, 28 January 2021
3,908 Views
සුරේන්ද්‍ර පෙරේරා කියන්නේ කාලයක් ගායන ශිල්පියෙක් විදිහට කාගෙත් ආදරය දිනාගත්තූ...
Wednesday, 27 January 2021
1,724 Views
දකින හැමෝම කියනවා එන්න එන්න ලස්සන වෙනවා කියලා. මම හිතන්නේ ඉස්සරට වඩා මම දැන්...
Tuesday, 26 January 2021
1,246 Views
"ඉස්සරහට එහෙම කෙනෙක් හම්බවෙයිද කියන්න බැහැ..." එළියට යන්න බැරි නිසා, අවදානම වැඩි...
Monday, 25 January 2021
546 Views
වරදක් නැහැ. හොඳින් ඉන්නවා. මේ දවස්වල නිවාඩු පාඩුවේ ගෙදරට වෙලා ඉන්නවා. ඊට අමතරව...
[1]      «      1   |   2   |   3      »      [170]
Hiru Tv Blog
වාතය මගින් කොරෝනා බෝ නොවන බවට විද්‍යාත්මක...
Hiru Tv Blog
කොරෝනා වෛරසය ලෝකයෙන් තුරන්වෙන නිශ්චිත...
Hiru Tv Blog
ඔබේ දරුවා සුරක්‍ෂිතද?   දරුවන් පිළිබඳව...
Hiru Tv Blog
දරු පැටියා පාසල් යන්න බෑ කියනවද? පෙර පාසල්...
Hiru Tv Blog
Thursday, 24 December 2020 - 12:31
Hiru Tv Blog 5,055 Views
අපේ උපතේදීම අපි සැවොම කිසියම් රුධිර වර්ගයකට...
Hiru Tv Blog
මම කැමති නෑ වෘත්තීය නළුවෙක් වෙන්න. එතකොට රඟපාන්නට ලැබෙන සෑම චරිතයක්ම කරන්න ඕනේ....
Hiru Tv Blog
“අහස් මාලිගා” නාට්‍යයේ රූගත කිරීම් එක්කයි මේ දවස්වල කාලය ගත කරන්නෙ. මගේ...
Hiru Tv Blog
කාවින්ද්‍යා අධිකාරි කිව්වම හැමෝම ඇයව දන්නේ ගායන ශිල්පිනියක් විදිහට. ඒ වගේම...
Hiru Tv Blog
CES 2021: ස්මාර්ට් මුහුණු ආවරණයක් ද ? විඩියෝ ගේම් නිෂ්පාදන සමාගමක් වන රේසර් විසින්...
Hiru Tv Blog
අන්තර්ජාලය ඔස්සේ මුදල් ගනුදෙනු කටයුතු සිදුකිරීමේදී, නියමිත ක්‍රමවේදයක් තිබේ....
Hiru Tv Blog
නියුරෝන මිලියන 100 කට වඩා වැඩි මොළයට සමාන ක්‍රියාකාරිත්වයක් සහිත පරිගණකයක් නිර්මාණය...
Friday, 18 June 2021
Hiru Tv Blog 852 Views
Friday, 18 June 2021
Hiru Tv Blog 377 Views
Friday, 18 June 2021
Hiru Tv Blog 322 Views
Friday, 18 June 2021
Hiru Tv Blog 253 Views
Friday, 18 June 2021
Hiru Tv Blog 277 Views
Friday, 18 June 2021
Hiru Tv Blog 224 Views
Friday, 18 June 2021
Hiru Tv Blog 209 Views
Friday, 18 June 2021
Hiru Tv Blog 224 Views
Top